Kreator Koszulek – Im bliżej dna…

Kreator Koszulek – Im bliżej dna…

Za oknem pogoda mocno wiosenna więc najwyższy czas na nurkowanie i lekkie ciuchy. A jak ciuchy to koniecznie z motywami nurkowymi – jakby mogło być inaczej 😉 Do tej pory zawsze kupowałem gotowce w sensie wchodzę do sklepu, wybieram szmatkę i płacę. Jednak nie sądziłem, że zabawa z kreatorem koszulek może dać tyle frajdy i że mogę mieć dokładnie taki motyw na jaki mam ochotę. Żeby nie było, że chowam coś tylko dla siebie postanowiłem napisać o tym narzędziu dwa słowa.

Kreator Koszulek

To takie zmyślne narzędzie, które pozwala na tworzenie własnych nadruków siedząc sobie przy kompie popijając kawę czy herbatę tudzież coś mocniejszego dla pobudzenia kreatywności. W pewnym sensie to narzędzie graficzne, ale nastawione na jeden konkretny cel. Tym celem jest unikalna koszulka, bluza czy co tam chcemy innego. To co podoba mi się w nim najbardziej to prostota użytkowania, ale jednocześnie całkiem sporo możliwości dzięki którym można poszaleć.

kreator koszulek

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem w kreatorze jest możliwość tworzenia masek. Pozwalają one na tworzenie ciekawych tekstur wykorzystując do tego zdjęcia. Dla przykładu z dostepnej biblioteki obrazków w kreatorze wybrałem głowę nurka.

kreator koszulek

 

Jednokolorowa grafika sama w sobie jest bardzo fajna, ale dlaczego nie poeksperymentować? Przechodzę do sekcji Obrazy i z niej wybieram źródło jakim jest serwis stockowy Pixabay. W polu wyszukiwania wpisuję diving i pokazują mi się zdjęcia oraz ilustracje nawiązujące do nurkowania. Wybieram jakąś fotkę i umieszczam ją tak aby pokryła mi całkowicie grafikę nurka. Ja wybrałem fotkę z ukwiałami, ale możesz wybrać cokolwiek. Nurek jest pod spodem. Następnie klikam w zdjęcie na koszulce aby było aktywne tak jak na poniższym zrzucie.

 

 

Klikam na gwiazdkę która znajduje się na pasku narzędziowym tuż nad projektem koszulki i wybieram maskę czyli warstwę z nurkiem. Zatwierdzam i oto efekt:

 

 

Ukwiały są na nurku tworząc w ten sposób zupełnie inną w odbiorze grafikę. Tak można się bawić wybierając różne fotki aby w końcu znaleźć taką, która nada obrazkowi innego wymiaru. Tak samo można działać również z napisami. Jak dla mnie rewelacja 🙂

Jeśli więc masz chrapkę na fajną koszulkę nurkową, albo jakąkolwiek chcesz koniecznie przetestuj kreator koszulek jest tego wart. To co stworzysz możesz nawet udostępnić znajomym, a oni będą mogli indywidualnie spersonalizować Twoją propozycję. Wejdź pod adres https://zaprojektuj-koszulke.pl i dobrej zabawy!