Uruchomiliśmy sklep z koszulkami dla nurków

Uruchomiliśmy sklep z koszulkami dla nurków

Długo czekałem na ten moment i nie tylko ja, bo otrzymywaliśmy od Was bardzo dużo pytań, o to kiedy w końcu zaczniemy sprzedawać nasze koszulki. Ciągle coś powodowało, że start sprzedaży musieliśmy przesuwać, ale dobijamy do mety i zaraz zaczniemy nowy maraton.

Pierwsza odsłona sklepu internetowego Didwear już w sieci. Poszliśmy na totalną prostotę i minimalizm z założeniem, że sklep będziemy rozbudowywać i obudowywać obserwując to czego od niego oczekujecie. Nie ma więc krzykliwych reklam, fajerwerków designerskich itd… najważniejsze są koszulki i one mają być centralnym punktem.

Sklep udostępniliśmy wczoraj 5 sierpnia 2016 z zaledwie 10 produktami na pokładzie. Trochę mało prawda? Tak, ale dla pocieszenia powiem, że mamy ich więcej, bo samych nurkowych w obecnej chwili jest około 60 projektów. Na razie daliśmy radę wrzucić tylko dychę. Resztę będziemy w kolejnych dniach sukcesywnie zamieszczać.

Koszulki szyjemy z wysokiej jakości bawełny. To nasze produkty od początku do końca. Mam nadzieję, że ten kierunek okaże się słuszny, a marka Didwear stanie się rozpoznawalna. Wiele zależeć będzie od Was.

Startujemy z koszulkami nurkowymi (część z nich to projekty dość uniwersalne), jednak z założenia Didwear nie będzie koncentrował się wyłącznie na nurkowaniu czy w ogóle sportach wodnych. Chcemy zaproponować fajne wzornictwo także dla ludzi pasjonujących się innymi obszarami nawet takimi które nie mają nic wspólnego z zabawą w czy na wodzie. Czekają żeglarze, podróżnicy, motocykliści, miłośnicy kotów, psów, pasjonaci kulinarnych podniet, fotografii, sportów wszelakich i dziesiątki jeśli nie setki innych.

Oprócz gotowych projektów możemy realizować także zamówienia indywidualne. Można do nas przesłać własny projekt lub zlecić nam jego wykonanie. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie także jeśli potrzebujesz czegoś na organizowany event dla hodowców ryb akwariowych pisz do mnie śmiało.

Tyle na wstępie. Resztę znajdziecie pod adresem https://www.didwear.com gdzie od wczoraj można składać pierwsze zamówienia do czego gorąco zachęcam zwłaszcza, że do końca wakacji ceny będą mocno obniżone 🙂 Zaglądajcie także na tego bloga i na stronę z koszulkami bo wzorów będzie przybywało jak również kategorii czyli pasji. Może coś zasugerujecie?